FAQ - najczęściej zadawane pytania

Kiedy dostanę Pudło Nie Nudno?

Zamówienie na Pudło Nie Nudno są realizowane od 3-5 dni od daty jego złożenia i opłacenia. W przypadku subskrypcji, pierwsze Pudło Nie Nudno, niezależnie od wybranego wariantu, otrzymasz w terminie do 10 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia. Kolejne pudła będą wysyłane do 15 dnia każdego miesiąca następującego po miesiącu, w którym otrzymałeś pierwsze pudło. Czas dostarczenia Pudło Nie Nudno do Waszego domu,
w zależności od wybranej opcji przesyłki, wynosi od 3 do 7 dni roboczych.

 

Mam problemy z dostawą , nie otrzymałem pudła w terminie. Co mam zrobić?

Jeżeli będziecie mieli jakiekolwiek problemy, pytania lub uwagi bardzo prosimy o kontakt z nami:

biuro: +48 690 902 888
kontakt@pudlonienudno.pl

Bardzo prosimy o szybki kontakt. Posiadamy numer listu przewozowego, na podstawie którego możemy dowiedzieć się co dzieje się z Waszą przesyłką.

 

Jak dostarczane jest pudło i jakie są koszty dostawy?

Kupując Pudło Nie Nudno możecie wybrać jeden z poniższych sposobów dostawy:

kurier – przesyłka dotrze do Was w 24 godziny (od daty nadania) na terenie całej Polski w cenie 16,50 zł

Poczta Polska – przesyłka priorytetowa z potwierdzeniem odbioru w cenie 13 zł. Przesyłka dotrze do Was w ciągu 3 dni roboczych od nadania.

paczkomaty - przesyłka w cenie 9.99 pln, dotrze na adres dostawy w ok 3 dni.

odbiór osobisty

Jeśli nie chcecie by paczka doszła do domu (np. produkt ma być prezentem), możemy ją wysłać w dowolne miejsce jakie sobie zażyczysz: praca, przyjaciel, rodzina.

Jeżeli obawiasz się, że przesyłka może dojść gdy akurat będziesz na kilkudniowym wyjeździe, w uwagach do zamówienia proszę dopisać: “wysyłka po…DATA”. W zaistniałej sytuacji, poczekamy z wysyłką do wskazanego dnia, tak aby paczka nie doszła podczas Twojej nieobecności.

 

Jakie mam możliwości subskrypcji Pudło Nie Nudno?

Możesz zamówić pojedyncze Pudło Nie Nudno lub wybrać wariant długoterminowy, czyli subksrypcję  3, 6 lub 12 miesięczną. Subskrypcja to przede wszystkim OSZCZĘDNOŚĆ, WYGODA I PEWNOŚĆ, że co miesiąc wprost do Waszego domu trafi nowe, pełne inspiracji Pudło Nie Nudno z kolejnymi zabawami i pomysłami.

 

Jak mogę zapłacić za Pudło Nie Nudno? Czy mogę zapłacić przy odbiorze?

Za Pudło Nie Nudno można zapłacić poprzez system płatności PayU, dokonując przelewu bezpośrednio na nasze konto lub przy odbiorze (kurier lub poczta za pobraniem).

Dane do przelewu:

Ma3 Sp z o.o

ul. Fabryczna 2 lok 119, 00-446 Warszawa

mBank - 81 1140 2017 0000 4902 1285 4356

 

Czy i gdzie możliwy jest odbiór osobisty?

Odbiór osobisty jest możliwy na terenie Warszawy. Jest realizowany w Ursusie po wcześniejszym umówieniu się (mailowo lub telefonicznie).

 

Czy mogę kupić Pudło Nie Nudno na prezent?

Pudło to fantastyczny pomysł na prezent, dlatego przewidzieliśmy opcję takiego zakupu. Wystarczy zaznaczyć ją przy składaniu zamówienia, a Pudło dostarczymy pod wskazany przez Ciebie adres.

 

Czy mogę zwrócić Pudło Nie Nudno?

Przy zakupie pojedynczego Pudło Nie Nudno przysługuje prawo 14 dni na zwrot produktu. W przypadku subskrypcji zwrotowi podlega tylko pierwsze otrzymane Pudło Nie Nudno. Kolejne pudła otrzymane w ramach subskrypcji podlegają procedurze opisanej w pytaniu "Czy mogę zrezygnować z subskrypcji?"

 

Co mam zrobić, gdy w otrzymanym pudle jeden z elementów jest zepsuty?

Prosimy o kontakt w celu złożenia reklamacji. Podlegają jej poszczególne elementy składowe pudła, które uległy uszkodzeniu lub są niekompletne. Prosimy o informacje na adres e-mail kontakt@pudlonienudno.pl w przeciągu 2 dni od otrzymania pudła. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji, niezwłocznie wymienimy uszkodzony element.

 

Dla dzieci w jakim wieku adresowane jest Pudło Nie Nudno?

Zawartość pudła, czyli wszystkie gry i zabawy, zostały stworzone z myślą o dzieciach w wieku od 3 do 6 lat.

 

Czy dziecko potrzebuje pomocy dorosłego do tworzenia projektów z pudła?

Pudło Nie Nudno integruje całą rodzinę, więc zostało stworzone tak, aby dzieci wykonywały część projektów same, a część z pomocą opiekunów.

 

Co jest w środku?

Pudło Nie Nudno to opracowany komplet zabaw, gier i aktywności dla dzieci wraz ze wszystkimi niezbędnymi materiałami potrzebnymi do ich wykonania. Każde Pudło Nie Nudno to inny temat przewodni, więc jego zawartość się zmienia.

Pudło Nie Nudno zawsze zawiera :

• długą listę kreatywnych zadań do wykonywania przez wiele dni;

• produkty i materiały niezbędne do wykonania zadań np. kredki, flamastry, klej etc.;

• przewodnik po pudle - czyli instrukcję co będziemy robić, gdzie i jak;

• ciekawostki i nowinki o określonej tematyce; 

 

Mam dwójkę dzieci, czy mogą korzystać z jednego pudła?

Zawartość Pudło Nie Nudno została przygotowana z myślą o jednym dziecku, dlatego większość jego elementów jest pojedyncza. Gdy chcielibyście, by pudłem bawiło się więcej niż jedno dziecko, polecamy Pudło Nie Nudno
w wersji dla rodzeństwa - wszystkie materiały w nim zawarte są podwójne, tak, aby dwójka dzieci mogła się bawić
w tym samym czasie.

 

Czy mogę zrezygnować z subskrypcji?

Przewidzieliśmy możliwość rezygnacji z subskrypcji. W przypadku, gdy z jakiegoś powodu chcielibyście zrezygnować z otrzymywania Pudło Nie Nudno, bardzo prosimy o kontakt mailowy na adres kontakt@pudlonienudno.pl lub telefoniczny pod numerem : +48 690 902 888. W takiej sytuacji ostatnie pudło otrzymacie w kolejnym miesiącu po złożeniu rezygnacji. Niestety łączy się to z utratą gratisowych pudeł, które są przewidziane w przypadku subskrypcji 3, 6 i 12 miesięcznych. Oznacza to, że kwota, która zostanie Wam zwrócona, będzie równowartością różnicy między kwotą wpłaconą przez Was a pełnowartościową ceną pojedynczego pudła pomnożoną przez ilość miesięcy, w których otrzymaliście pudło.

 

W przypadku gdy nie znaleźliście odpowiedzi na Wasze pytanie bardzo prosimy o kontakt mailowy kontakt@pudlonienudno.pl lub telefoniczny pod numerem : +48 690 902 888.

Chętnie odpowiemy na wszelkie Wasze pytania.

Aga, Asia, Marta i Aga

wraz z całym zespołem Pudło Nie Nudno

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl